Msza za Mężczyzn (…) reaktywacja.

 

21 września br. w piątek o godzinie 18.00 po urlopowej przerwie, już po raz siódmy,  zapraszamy na Mszę św. „Za i w intencjach mężczyzn”.

Msza św, jako najdoskonalsza modlitwa chrześcijan  stając wobec Słowa Bożego i Jego dary jakim jest Ciało i Krew Pańska ma też na celu gromadząc nas wokół Jezusa poruszać i rozważać rolę mężczyzny we współczesnym świecie. Jezus jako najdoskonalszy Mężczyzna i wielu innych jakich spotykamy na kartach Pisma Świętego wobec współczesnego kryzysu męskości, który się rozwija, mają być dla nas przedmiotem refleksji i wyciągania wniosków wobec nas mężczyzn i wobec zadań jakie nam są polecone w życiu. Jakość ich realizacji i nieustanny rozwój.

Masza nie jest tylko dla mężczyzn jak niektórzy twierdzą. Jest dla wszystkich, którym leży na sercu dobro mężczyzn, ojców, synów i ich problemów jakimi borykają się w życiu. 

Zapraszamy na nią także matki, córki, żony i narzeczone.

Od roku działa grupa formacyjna dla mężczyzn pod nazwą „Męska Strona Rzeczywistości”. Po mszy odbędzie się spotkanie dla kandydatów oraz zainteresowanych, którzy szukają wspólnoty mężczyzn stawiających na rozwój i zmianę w swoim życiu. Wiek i kondycja fizyczna nie gra roli. Rolę odgrywa tylko twoja chęć zmiany na coś innego lepszego niż do tej pory.

Zapraszamy

o. Jacek Wójtowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.