OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VII Niedziela Zwykła

19 lutego 2017r.

 

1.     W tym tygodniu w Liturgii Kościoła będziemy przezywać: we wtorek – Dzień modlitw o rychłą kanonizację bł. Jakuba Strzemię; w środę – Święto Katedry św. Piotra Apostoła; we czwartek – wspomnienie św. Polikarpa biskupa i męczennika.

2.     We wtorek – 21 lutego – po Mszy św. wieczornej Wspólnota Emmanuel zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu.

3.     Uwaga przygotowujący się do sakramentu bierzmowania: Spotkanie formacyjne kandydatów z klas drugich gimnazjalnych odbędzie się 22 lutego w środę,  zaś trzecich klas gimnazjalnych w raz z rodzicami, 23 lutego, we czwartek. Obydwa spotkania będą się w salce klasztornej o godz. 18.00!

4.     Od wielu lat przygotowujemy się do ogłoszenia sanktuarium Matki Bożej Murkowej – Obrończyni Wiary! Ksiądz abp Adam Szal jest przychylny, aby podjąć taką decyzję, ale musimy jeszcze spełnić pewne warunki. Dlatego trwają zapisy do grupy modlitewnej,  która modliła by  się o ogłoszenie Sanktuarium MBM. Prosimy, aby chętni zgłaszali się  do o. proboszcza.

5.     Ogłoszenia spoza parafii: w Krośnie powstaje Katolicka Szkoła Podstawowa, Księży Michalitów, zapisy do 10 marca; artKino zaprasza na film o bł. Karolinie pt. „Zerwany kłos”; na Mszę św. w intencji Ojczyzny i Żołnierzy Wyklętych zaprasza Krośnieńska Fara, dnia 26 lutego o godz. 10.30. Szczegóły tych ogłoszeń znajdują się  na plakatach.