OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Zwykła

25 stycznia 2015r.

 

1.    Dziś zakończenie tygodnia modlitw o jedność chrześcijan. Spotkanie opłatkowe Rejonu Domowego Kościoła w Krośnie - Polance o godz. 14.00.

2.    W tym tygodniu będziemy przeżywać wspomnienia: w poniedziałek – Świętych Tymoteusza i Tytusa;  we wtorek – bł. Jerzego Matulewicza; w środę – św. Tomasza z Akwinu;  w piątek  – św. Hiacynty Mariscotti; w sobotę – św. Jana Bosko.

3.    We wtorek  nie będzie  Kręgu Biblijnego.

4.    W środę – 28 stycznia – spotkanie III klas gimnazjalnych, grupa o. Marka w salce klasztornej o godz. 18.00.  Młodzież przynosi katechizm.

5.    W tym tygodniu imieniny obchodzi o. Zdzisław Łępicki, życzymy mu wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej Murkowej. Solenizanta polecamy Waszej pamięci modlitewnej, życzenia będziemy mu składać we czwartek 29 stycznia po Mszy św. wieczornej.

6.    W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii.  Bóg zapłać za otwarte drzwi Waszych mieszkań, serdeczność i ofiarność.

7.    W przyszłą niedzielę – 1 lutego –  Msza Żywego Różańca o godz. 15. 00, a po niej  zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie formacyjne.

8.    Tegoroczny już 19 Światowy Dzień Życia Konsekrowanego obchodzony 2 Lutego zgromadzi  wszystkie  osoby zakonne  z naszej archidiecezji w Sanktuarium Matki Bożej Wniebowziętej w Starej Wsi.

9.    Chór ECHO zaprasza mieszkańców Krosna do wspólnego kolędowania 31 stycznia, godzina 18.00. Cegiełki wstępu przeznaczone na obchody 70-lecia działalności chóru - 10 zł pełnopłatne, 5 zł ulgowe - do nabycia w kasie RCKP.

10.W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana: ŚP HALINA  BIESZCZAD – polećmy je Miłosierdziu Bożemu……