OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

13  Niedziela Zwykła

28 czerwca 2015r.

 

1.    Nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 16.30. W poniedziałek i wtorek po Mszy św. wieczornej. We wtorek  zakończenie nabożeństw!

2.    W poniedziałek – 29 czerwca –  Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Modlimy się w intencji papieża Franciszka, prosząc o potrzebne dary dla widzialnej Głowy Kościoła.  Taca z tego dnia będzie  przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

3.    W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: w I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.  Po Mszy św. i nabożeństwie możliwość do adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy. 

W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi świętej od godz. 7.00 do 8.30 i od godz. 16.00 do 17.30.

4.    W piątek  –  3 lipca – święto św. Tomasza, Apostoła.

5.    W przyszłą niedzielę – 5 lipca –  I Niedziela miesiąca  -  o godz. 15.00 Msza św. w intencji członków Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.

6.    W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku tylko po Mszy św. wieczornej!

7.    W okresie wakacji nie będzie odwiedzin chorych z Sakramentami świętymi. Oczywiście w nagłych sytuacjach, zawsze służymy  kapłańską posługą.

8.    Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę Radia Maryja na Jasną Górę do Częstochowy. Wyjazd z Krosna 11 lipca (sobota) o godz. 22.00 z dworca PKS. Szczegółów można dowiedzieć się w Biurze Radia Maryja przy naszej parafii, które jest otwarte w niedzielę i poniedziałek od godz. 10.00 do 12.00.

9.    Stowarzyszenie Stasia Szczepańskiego bardzo dziękuje wszystkim ofiarodawcom za pomoc i wsparcie.  W minioną niedzielę, dzięki Wam udało się zebrać, na jego rehabilitację kwotę  w wysokości 2.400zł.

10. Caritas Archidiecezji Przemyskiej serdecznie prosi o wsparcie finansowe rodziny ciężko chorego Adama Zająca – szczegóły w gablocie.