Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela Zwykła

19 stycznia 2020r.

  1. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, modlimy się o jedność wszystkich wyznawców Jezusa Chrystusa.
  2. W tym tygodniu będziemy wspominać: we wtorek – św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę; w piątek – św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; w sobotę  – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  1. W przyszłą niedzielę – 26 stycznia – Na każdej Mszy św. będzie podsumowanie wizyty duszpasterskiej 2020 roku. Także za tydzień o godz. 17.00 Msza św. i konferencja o. dra Piotra Gryźca w ramach Maryjnej Odnowy Wiary, po Mszy św. dialogi o wierze – zapraszamy!
  2. W święto Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego, będziemy obchodzić 24 Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Osoby zakonne już dziś polecamy Waszej pamięci modlitewnej.
  3. Kalwaria  Pacławska zaprasza na rekolekcje Lectio Divina od 1 lutego – szczegóły znajdują się na plakacie.
  4. Tomasz Walczak odwiedzi naszych parafian, mieszkających przy ul. Żwirki i Wigury 4b i jeśli zdąży 4d klatka 1 i 2, w sobotę – 25 stycznia, od godz. 14.00 do 20.00.
  5. W minionym  tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie: ŚP. JACEK  JARACZ, kiedyś mieszkający przy ul. E. Plater i ŚP. MARIA  STROIŃSKA          z ul. Piastowskiej. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu……………………..