Ogłoszenia duszpasterskie

18 Niedziela Zwykła

 2 sierpnia 2020 r.

  1. Dzisiaj z okazji wspomnienia Najświętszej Maryi Panny Anielskiej istnieje możliwość zyskania odpustu zupełnego. W tym celu należy nawiedzić kościół i odmówić modlitwę Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się wprowadzenie w posługę nowego proboszcza Piotra Micała, którego dokona ks. dziekan Andrzej Chmura.
  3. Dzisiaj Msza św. z udziałem członków Żywego Różańca o godz. 15.00, po niej zmiana tajemnic różańcowych.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Po mszy św. wieczornej nabożeństwo i możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy. W piątek spowiadamy od godz. 7.00 do 8.30 i od godz. 16.00 do 17.30.
  5. W dniach 11 – 12 sierpnia wyruszy Piesza Pielgrzymka z Krosna na Kalwarię Pacławską. Spotkanie organizacyjne dla wszystkich pielgrzymów odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00 w salce klasztornej.
  6. Informujemy, że Ekstremalna Droga Krzyżowa odbędzie się 11 września Zapisy przez główną stronę EDK. Więcej informacji na stronie naszej parafii oraz Facebooku Rejonu Krosno.
  7. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów; w czwartek święto Przemienienia Pańskiego; w sobotę święto św. Dominika, założyciela zakonu Dominikanów.
  8. Przypominamy, że wierni w kościele powinni zasłaniać usta i nos maseczką.
  9. W sierpniu kancelaria parafialna czynna tylko od wtorku do piątku po Mszy św. wieczornej od godz. 18.00 do 18.30!
  10. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia. Zawierzmy się naszej Matce, Obrończyni Wiary.