Msr zaprasza w swoje szeregi.

Za nami wakacje i okres urlopowy. Jak wiecie od pewnego już czasu istniejemy jako Męska Strona Rzeczywistości na Podkarpaciu, gdzie głównym celem jest formowanie mężczyzny w duchu chrześcijańskim kierując się kodeksem honorowym, który zawiera pracę nad siłą, odpowiedzialnością mądrością i honorze.

Płaszczyzny, które kształtują mężczyznę jako człowieka, męża i ojca we współczesnym świecie.
Owocem działalności MSR jest Ekstremalna Droga Krzyżowa, która jest już dobrze znana w Polsce ale i poza granicami kraju.

Tu w naszym rejonie na Podkarpaciu co miesiąc u Franciszkanów w Krośnie odprawiana jest Msza św. “Za i w intencjach mężczyzn”, na które przychodzą nie tylko mężczyźni ale i kobiety modląc się za swoich synów i mężów oraz dziewczęta o dobrego męża.

MSR – to dobre miejsce dla tych mężczyzn, którzy chcą na serio coś zmienić w swoim życiu. U nas nie spoczniesz tylko na chęciach lub obiecankach u nas liczą się praca która prowadzi do przemiany. Tu nie będziesz się nudził, każdy dzień będzie dla ciebie okazją do podejmowania decyzji, które będą wymagały walki.

Jest nas już po pierwszym roku formacji 5 mężczyzn. Wiemy bo to jest ważne, jacy jesteśmy na co nas stać i co jeszcze przed nami. Większość z nas jest żonatych mających rodziny, ale są wśród nas i przygotowujący się do małżeństwa, kawalerowie i duchowny. Pracujemy na różnych szczeblach: mamy zawodowego strażaka, biznesmena, żołnierza, pracujących w korporacji i w zwykłych zakładach pracy. Łączy nas jedno chcemy być lepsi niż dotąd na wszystkich płaszczyznach naszego życia. Jak bardzo nam się to uda w naszym życiu tego nie wiemy, ale mamy cel, chęć i pragnienie. Przy boku Jezusa wiemy, że damy radę.

Zapraszamy ciebie. Jeśli chcesz się z nami skontaktować to możesz za pośrednictwem tej strony lub 21 września na godzinę 18.00 zapraszamy ciebie na wspomnianą wyżej Mszę św.