Msza za Mężczyzn (…) reaktywacja.

 

21 września br. w piątek o godzinie 18.00 po urlopowej przerwie, już po raz siódmy,  zapraszamy na Mszę św. „Za i w intencjach mężczyzn”.

Msza św, jako najdoskonalsza modlitwa chrześcijan  stając wobec Słowa Bożego i Jego dary jakim jest Ciało i Krew Pańska ma też na celu gromadząc nas wokół Jezusa poruszać i rozważać rolę mężczyzny we współczesnym świecie. Jezus jako najdoskonalszy Mężczyzna i wielu innych jakich spotykamy na kartach Pisma Świętego wobec współczesnego kryzysu męskości, który się rozwija, mają być dla nas przedmiotem refleksji i wyciągania wniosków wobec nas mężczyzn i wobec zadań jakie nam są polecone w życiu. Jakość ich realizacji i nieustanny rozwój.

Masza nie jest tylko dla mężczyzn jak niektórzy twierdzą. Jest dla wszystkich, którym leży na sercu dobro mężczyzn, ojców, synów i ich problemów jakimi borykają się w życiu. 

Zapraszamy na nią także matki, córki, żony i narzeczone.

Od roku działa grupa formacyjna dla mężczyzn pod nazwą „Męska Strona Rzeczywistości”. Po mszy odbędzie się spotkanie dla kandydatów oraz zainteresowanych, którzy szukają wspólnoty mężczyzn stawiających na rozwój i zmianę w swoim życiu. Wiek i kondycja fizyczna nie gra roli. Rolę odgrywa tylko twoja chęć zmiany na coś innego lepszego niż do tej pory.

Zapraszamy

o. Jacek Wójtowicz