MSR w natarciu.

27 i 28 października br. w ramach integracji i głębszego poznania się 10 mężczyzn wyruszyło do studenckiego schroniska “Rabe” koło Baligrodu. Można powiedzieć Mały Poligon Duchowości Męskiej Strony Rzeczywistości Podkarpacie.

Po przebyciu około 7 km i dotarciu na miejsce, przy świeczkach i czołówkach oraz rozpalonym piecu i gorącej herbacie toczyły się niesamowite męskie rozmowy o Bogu i modlitwie do Niego. Czego dokonał i czego dokonuje Bóg w życiu każdego z nas. Ile osób tyle świadectw, przeżyć i pytań oraz modlitwy Pismem Świętym.

Lecz to tylko część naszej wyprawy bo drugi dzień stał się sprawdzianem naszych kondycyjnych możliwości . Przez Chryszczatą do Sanoka.

To około 40 km po nierównym terenie, który dał się niektórym we znaki. Ale i w takich sytuacjach poczucie wspólnoty, wsparcia i wzajemnej życzliwości nie zawiodło. 

Nawet rozwalony but nie stał się przyczyną paniki i bezradności. Niezawodny patent taśma budowlana zrobiła swoje. Michał wytrawny ratownik górski i podróżnik zaradził wszystkiemu. Zobaczcie sami.

10 godzin wędrówki z deszczową końcówką było świetnym sprawdzianem w budowaniu relacji.

Za rok będzie nas jeszcze więcej na większą chwałę Boga.

Z ostatniej chwili: Oto oficjalna strona Męskiej Strony Rzeczywistości  na Polskę 

 

2 myśli w temacie “MSR w natarciu.”

  1. Podziwiam i cieszę się,że są wśród nas prawdziwi mężczyżni,którzy nie boją się wyzwań,szukają relacji z Bogiem i ludżmi mając za wzór Chrystusa.Są tymi żywymi kamieniami z ostatniej niedzielnej Ewangelii.Brawo!

  2. Ewangeliczny Chrystus to twardy wojownik i nasi mężczyżni z MSR-u już wiedzą,że tylko stając do boju pod Jego sztandarem mogą wygrać batalię o Zbawienie.Przeciwnik jest podstępny,inteligentny i nieustępliwy.Jedynie mocni duchem i ciałem wyjdą z walki zwycięsko.Życzę grupie siły,odwagi, hartu w realizacji założeń i budowania takich strategii, by pokonać wroga oraz stworzyć całą armię walczących o królestwo Boże. Powodzenia!

Możliwość komentowania jest wyłączona.