Rekolekcje dla mężczyzn.

Po raz pierwszy w Krośnie odbędą się Rekolekcje dla Mężczyzn. Poprowadzi je o. Jacek Wójtowicz z naszego klasztoru. Nietypowa i wymagająca pora w dniach od 28 – 30 marca br. od 22.00 do 24.00.

W programie rekolekcji adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniami dla mężczyzn, świadectwa mężczyzn a następnie Msza św.. z nauką rekolekcyjną. 

Mamy nadzieję, o nietypowej porze kościół Franciszkanów w Krośnie wypełni się nietypowymi i typowymi mężczyznami. 

2 myśli w temacie “Rekolekcje dla mężczyzn.”

  1. Myślę,że Chrystus nie zawiódł się na mężczyznach,którzy tak licznie uczestniczyli w tegorocznych nocnych rekolekcjach.Prowadzący je O.Jacek Wójtowicz uzmysłowił nam,że Jezus nie nakazuje lecz zachęca do mądrego podejmowania decyzji,do odnalezienia sensu życia/ nawet tego w cierpieniu/ ,do kroczenia w stronę sacrum,wewnętrznej harmonii.Z pewnością ta eksperymentalna pora pozytywnie wpłynęła na wyciszenie się,skupienie,przemyślenie i wsłuchanie się w to,co poprzez rekolekcjonistę,ma nam do przekazania BÓG.Dziękujemy.

  2. Dziękuję O.Jackowi za motywację do tego,bym wyzwolił uśpioną siłę i odwagę do innego,lepszego życia,abym żył przyszłością w zgodzie z wolą Boga.Spróbuję,muszę się zmienić!A Panom z MSR dzięki za podzielenie się świadectwem wiary.To cenne doświadczenie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.