Ważne dla uczestników EDK !!!

 

Czas już powoli na ważne informacje porządkujące nasze przygotowania do EDK.  Prosimy o poważne podejście do sprawy.

1. Zapisy drogą elektroniczną do 9 kwietnia. Potem już tylko w dniu wyjścia. Liczba pakietów jest ograniczona. Osoby które będą zapisane elektronicznie mają zapewniony pakiet.

2. Pakiet kosztuje 15 zł. A w nim rozważania EDK 2019, silikonowa opaska rękę, odblask, opis trasy i mapa wybranej trasy. Zachęcamy do kupienia pakietu ze względu na pięknie wydane rozważanie oraz gadżety z emblematami EDK. Jest to fajna pamiątka.

3. Jest dostępna darmowa aplikacja na smartfon.

4. 10 kwietnia br o 18.30 spotkanie uczestników EDK w klasztorze franciszkanów w Krośnie. Ważne informacje do przekazanie. Prosimy EDK potraktować poważnie zwłaszcza osoby idące pierwszy raz, aby nie być później rozczarowanym i nieprzygotowanym na trasie. Złe mamy doświadczenia z tamtego roku. A wszystko wynikało w niewiedzy, lekkiego podejścia do sprawy, a informacje są.

5. 12 kwietnia br. o 18.30 rozdawanie pakietów w sali przy klasztorze. Prosimy nie ściągać na ostatnią chwilę odbieranie pakietów. Będzie można się zapisać i otrzymać pakiet jeśli tylko będą na miejscu w klasztorze w dniu wyjścia. Osoby które się nie zapisały elektronicznie mogą ściągnąć rozważania opisy tras i mapy z głównej strony EDK www.edk.org.pl

6.  O 20.00 Msza św. w kościele franciszkanów.

7.  Około 21.00 wyruszamy na trasy EDK.