Oblężenie Jasnej Góry 2019

W zakładce na głównej stronie parafii rozpoczęły się zapisy na wyjazd ze wspólnotą Męskiej Strony Rzeczywistości Podkarpacie. Wyjazd dla Mężczyzn i młodzieży męskiej w dniu 22 czerwca 2019 r.  Jest to spotkanie środowisk męskich z całej Polski  o nazwie “Oblężenie Jasnej Góry”. Zapisy  tylko przez stronę parafii. Odpowiedzialny o. Jacek Wójtowicz. 

Więcej info na bieżąco odwiedzając tę stronę. Ważna jest kolejność zgłoszeń. Liczba uczestników ograniczona. Koszt wyjazdu 80 zł. przy udziale 23 osób.

Jesteśmy mężczyznami zaangażowanymi w Kościele. Pochodzimy z różnych stron Polski i reprezentujemy różne duchowości. Są wśród nas kapłani, mężowie i ojcowie, pracownicy, młodzi. Łączy nas troska o dobro i praca na rzecz innych mężczyzn.

Tematem tegorocznego spotkania będzie „Powołani do męskości”.

Program Pielgrzymki

9:30 Briefing dla dziennikarzy (Sala Rycerska)

10:00 St. Joseph Band – wprowadzenie muzyczne
10:30 Uwielbienie
11:00 Powołanie Mężczyzny  /Jacek Pulikowski/
12:00 Anioł Pański – Abp Wacław Depo
12:15 Świadectwo – dr Wanda Półtawska
12:45 Powołanie Mężczyzny – Mieczysław Guzewicz

13:40 Obiad /przerwa/

14:30 Świadectwo – Andrzej Tokarz
15:00 Mężczyzna ojciec – Jim Murphy (przewodniczący ICCRS)
17:00 Powołanie mężczyzny – Abp Grzegorz Ryś
Około 18:30 Eucharystia
19:30 Modlitwa o naszą odpowiedź na powołanie do męskości – Jim Murphy
20:30 – Apel Jasnogórski

Dlaczego warto dołączyć do MSR?

Męska Strona Rzeczywistości wpiera wszechstronny rozwój mężczyzn.-sport-modlitwa-służba-relacje-życie zawodowe To są najważniejsze obszary nad którymi pracujemy. Każdy indywidualnie ale we wspólnocie. Tak chcemy współtworzyć Kościół XXI wieku.Zobacz co mówią w filmie członkowie MSR o tym, dlaczego warto formować się właśnie w ten sposób.Nie zwlekaj z decyzją!Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z MSR, odwiedź naszą stronę i wypełnij formularz zgłoszeniowy.Możesz dołączyć do istniejącej grupy lub z naszą pomocą stać się liderem nowego rejonu w swojej miejscowości. ( http://bit.ly/dolacz_do_MSR )

Opublikowany przez Męska Strona Rzeczywistości Poniedziałek, 27 maja 2019