MSR – to ostatni dzwonek.

Ostatni tydzień. Do końca sierpnia zapisy na rok kandydacki do wspólnoty: Męska Strona Rzeczywistości.

Dlaczego warto dołączyć do MSR?

Męska Strona Rzeczywistości wpiera wszechstronny rozwój mężczyzn.-sport-modlitwa-służba-relacje-życie zawodowe To są najważniejsze obszary nad którymi pracujemy. Każdy indywidualnie ale we wspólnocie. Tak chcemy współtworzyć Kościół XXI wieku.Zobacz co mówią w filmie członkowie MSR o tym, dlaczego warto formować się właśnie w ten sposób.Nie zwlekaj z decyzją!Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z MSR, odwiedź naszą stronę i wypełnij formularz zgłoszeniowy.Możesz dołączyć do istniejącej grupy lub z naszą pomocą stać się liderem nowego rejonu w swojej miejscowości. ( http://bit.ly/dolacz_do_MSR )

Opublikowany przez Męska Strona Rzeczywistości Poniedziałek, 27 maja 2019

Kto może w niej być?
Każdy pełnoletni mężczyzna, który chce dokonywać zmian w swoim w życiu kierując się zasadami Kodeksu Honorowego MSR:

1. Siła – regularnie uprawiam ćwiczenia fizyczne, pracuję nad słabościami własnego ciała, podejmuję ekstremalne wyzwania.
2. Odpowiedzialność – realizuję cele które sobie postawiłem, przyjmuję konsekwencje swoich decyzji, pracuję na rzecz innych, jestem filantropem.
3. Mądrość – słucham innych, czytam to co mnie prowadzi do poznania prawdy, dyskutuję o ważnych sprawach, poznaję po owocach wartość moich decyzji i wyciągam wnioski, opieram moje działanie oparte na fundamencie Ewangelii.
4. Honor – dotrzymuję danego słowa, hołduję wartości czystości przedmałżeńskiej/małżeńskiej, wypełniam obowiązki stanu, jestem gotowy poświęcić się sprawom najwyższej wagi.

Kontakt przez fb – Męska Strona Rzeczywistości Podkarpacie albo bezpośrednio do o. Jacka Wójtowicza.

Kim jest lider MSR?

To świeccy muszą wziąć większą odpowiedzialność za Kościół!Dlatego w Kościele XXI w. potrzebujemy liderów.Kim jest lider?Lider MSR tworzy tu i teraz nasz Kościół.Bierze odpowiedzialność za to, żeby ideały Ewangeliczne przetrwały, i aby nasze dzieci i wnuki nadal miały z nimi kontakt.Jeśli chcesz kształtować postawy liderskie i rozwijać się wszechstronnie jako mężczyzna poprzez:-sport-modlitwę-służbę-rozwijanie relacji-rozwój zawodowyzapraszamy Cię do MSR.Wejdź na stronę i wypełnij formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/dolacz_do_MSR

Opublikowany przez Męska Strona Rzeczywistości Czwartek, 30 maja 2019