Franciszkanin w TVP 3 Rzeszów

5 stycznia 2020 r. na Mszy św. o 11.00 gościła Telewizja Polska z Rzeszowa nagrywając program z udziałem o. Jacka Wójtowicza.  Oto efekt w postaci programu My Wiarygodni.

 

“My Wiarygodni” to nowy program na antenie TVP3 Rzeszów. Autorki, Anna Arciszewska i Karolina Bik-Niezgoda, pokazują w nim m.in. charyzmatycznych duchownych związanych z Podkarpaciem oraz osoby świeckie, które robią dobro… 🙂

“Każdy ma swoją drogę do świętości…” mówi bohater 3. odcinka programu My Wiarygodni o. Jacek Wójtowicz – franciszkanin, lider Ekstremalna Droga Krzyżowa Jasło i założyciel wspólnoty Męska Strona Rzeczywistości.Krosno, a prywatnie pasjonat biegania.

2 myśli w temacie “Franciszkanin w TVP 3 Rzeszów”

  1. Jesteśmy wdzięczni O.Jackowi za wprowadzenie niedzielnej mszy św.dla naszych dzieci.Od tego czasu idą do kościoła bez ociągania się.Wiedzą,że czeka na nich ksiądz,który zawsze mile ich zaskoczy kazaniem i dialogiem sprowadzonym do ich poziomu.Życzymy Ojcu zadowolenia z tej posługi i wciąż nowych pomysłów w prowadzeniu naszych pociech do Chrystusa.

  2. Z zainteresowaniem oglądałem odc. z udziałem naszego o.Jacka Wójtowicza.Cieszy fakt,że dostrzeżono tę ciekawą postać kapłana,katechety,muzyka i sportowca.Z pewnością zasługuje na uwagę i może być wzorem współczesnego duszpasterstwa.Wypowiedz dotycząca przełamywania barier,wychodzenia z kryzysów w wierze i sporcie to cenne wskazówki dla nas,by otworzyć się na interwencję Pana Boga,znajdować własne drogi do świętości.Dziękuję o.Jackowi i polecam ten program.

Możliwość komentowania jest wyłączona.