Z ostatniej chwili!

Już od ponad roku wspólnota Męska Strona Rzeczywistości zainicjowała w Krośnie pod Krzyżem Papieskim Męski Różaniec w Krośnie. Od momentu zapoczątkowania tej modlitwy ani razu nie została ona przerwana gromadząc około 50 liczbę mężczyzn z Krosna i okolic.

Pokażmy, że stan pandemii koronowirusa nie przeszkodzi nam  odmówić modlitwy różańcowej o który prosiła Maryja w Fatimie. Mężczyźni piastujący różne stany proszę Was o zainicjowanie modlitwy w domach, w waszych rodzinach. 16 dzień każdego miesiąca dla nas krośnian jest ważnym dniem. Na pamiątkę uratowania naszego miasta od zniszczenia i wymordowania ludności przez wojska Rakoczego. Pamiętajmy modlitwa ma moc. Niech wstawiennictwo Matki Bożej Murkowej opiekunki naszego miasta oddali od nas koronowirusa. 

o. Jacek Wójtowicz.