Rodzina33 – Zaproszenie dla małżeństw

Drogie Rodziny, drodzy Małżonkowie!
Pragniemy Was zaprosić do udziału w inicjatywie „Rodzina33”. To 33 dniowe rekolekcje dla małżeństw z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Rekolekcje pomogą pogłębić relacje małżeńskie i rodzicielskie oraz umocnić wiarę. Będą one mieć formę indywidualnej pracy rodzin w oparciu o materiały dostępne na stronie: rodzina33.pl.
Rekolekcje rozpoczniemy Mszą św. 21 listopada o godz. 12:30 w naszym kościele, a zakończą się odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich w Niedzielę Świętej Rodziny.
 

Dlaczego warto, abyście wspólnie wzięli udział w rekolekcjach małżeńskich RODZINA33:

  • Rekolekcje zbliżą Was do siebie, odnowią i jeszcze bardziej wzmocnią Wasze relacje. 
  • Wspólne wejście w ten czas stanie się okazją do jeszcze głębszego odkrycia Waszych więzi z Bogiem.
  • Rekolekcje na nowo ukażą Wam pełnię znaczenia słów przysięgi małżeńskiej oraz pozwolą zrozumieć wzajemną odpowiedzialność.
  • Rekolekcje rzucą światło na to, jak Wasze relacje małżeńskie oparte na prawdziwej, ofiarnej, odpowiedzialnej miłości mają budujący wpływ na rozwój Waszych dzieci. 
  • Rekolekcje przygotują Was na uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich przed Bogiem i dadzą szansę na nowy, jeszcze piękniejszy początek.
Jak wziąć udział w rekolekcjach RODZINA33?
 

1. Rekolekcje RODZINA33 to rekolekcje małżeńskie, dlatego bardzo ważne jest zaproszenie Twojego współmałżonka do tej wspólnej drogi. 

2. Gdy się zdecydujecie, by przejść te rekolekcje razem, kliknijcie w zakładkę Rozpocznij Rekolekcje  i wybierzcie Dzień 1. Po kliknięciu w dany dzień rekolekcji wyświetlą się Wam różne formy rozważań: tekst oraz video. Wybierzcie tę formę, która Wam najbardziej odpowiada i zacznijcie rekolekcje.
 
3. Poza odsłuchaniem medytacji oraz 5/15-minutową modlitwą, warto, abyście podzielili się ze sobą swoimi przeżyciami.
 

4. W czwartki zapraszamy do naszego kościoła na godz. 18:00 (po Mszy św. o godz. 17:00) na podsumowanie tygodnia przed Najświętszym Sakramentem

4. Rekolekcje kończą się Odnowieniem Przyrzeczeń Małżeńskich oraz złożeniem Aktu Zawierzenia Waszej Rodziny Świętej Rodzinie z Nazaretu. Zachęcamy, aby tego dnia przyjść do naszego kościoła na wspólną Mszę Świętą o godz. 12:30, na której odnowicie swoje przyrzeczenia małżeńskie. Akt Zawierzenia będzie dostępny w sekcji Do pobrania.

 
Na stronie są również dostępne materiały RODZINA33 DLA DZIECI  w zakładce Rodzina33 dla dzieci.
 
Do zobaczenia,
Pokój i Dobro!