Dołącz do duchowego dzieła adoracji Jezusa eucharystycznego

Zapraszamy Was drodzy Parafianie i Sympatycy do włączenia się w realizację duchowego dzieła: całodziennej adoracji Jezusa eucharystycznego.
Przede wszystkim do zobowiązania się przed Bogiem do adoracji Najświętszego Sakramentu według własnych możliwości, w takim wymiarze jak sami poczujecie się przynagleni.
Materialnym wyrazem tego zobowiązania jest złożenie ofiary na wykonanie Monstrancji Świętej Rodziny (patrz fotografia) oraz napisanie na małej kartce (wymiary: 6×12) swoich próśb, podziękowań, czy też zawierzenia. Taka modlitwa zostanie umieszczona wewnątrz monstrancji w specjalnej tulejce i pozostanie tam na zawsze.
Wraz z inauguracją adoracji Najświętszego Sakramentu pragniemy włączyć się do duchowego dzieła: Gwiazdy na Płaszczu Maryi Królowej Pokoju, do którego należy już kilkadziesiąt miejsc w Polsce. Będzie to sposobność by wypraszać dar pokoju dla świata, rodzin, małżeństw i każdego ludzkiego serca.
Osoby zainteresowane duchowym zobowiązaniem do adoracji i wsparciem materialnym nowej monstrancji zapraszamy do kontaktu z o. Proboszczem.
Ofiary można także wpłacać na konto z dopiskiem „adoracja”:
31 1240 2311 1111 0011 0166 6052
Niech Bóg błogosławi wszystkim, którzy zaangażują się w realizację tego dzieła. Naszej kochanej Matce Bożej Murkowej, Obrończyni Wiary i św. Józefowi zawierzamy to dzieło.