Formacja Męskiej Tożsamości – odwiedź nas.

Już jest oficjalna nasza strona internetowa męskiej wspólnoty Formacja Męskiej Tożsamości. Zapraszamy do odwiedzenia. Tam dowiecie się kim jesteśmy i jak nasza wspólnota się formuje przez cały rok. Okres formacji trwa od września do czerwca. A od lipca do końca sierpnia trwa czas na wstąpienie do naszej wspólnoty pierw na zasadzie kandydata przez formularz. TUTAJ.

Jeżeli szukasz wspólnoty, która pomoże ci w rozwoju i zrozumieniu siebie jako mężczyzny w oparciu o wartości chrześcijańskie. To może właśnie jest miejsce dla ciebie. Jako rejon Krosno jesteśmy jednym z dziesięciu rejonów w Polsce.

W Krośnie z naszej inicjatywy powstał:

  1. Męski Różaniec w Krośnie pod Krzyżem Papieskim każdego 16 dnia miesiąca o 21.00.
  2. Msza św. w intencji mężczyzn u Franciszkanów z konferencjami.
  3. Rekolekcje dla mężczyzn w okresie Wielkiego Postu.          Aktywnie uczestniczymy też w projekcie Ekstremalna Droga Krzyżowa. To są nasze inicjatywy zewnętrzne, w których może uczestniczyć każdy. We wspólnocie obecnie formuje się 12 mężczyzn. W Polsce jest nas 160.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.