Ludzie z Pasją

To właśnie na Franciszkańskiej, w tym dniu można spotkać „Bożych szaleńców”, ludzi którzy nie siedzą na kanapie tylko chętnie dzielą się swoją pasją z innymi. Z roku na rok ich przybywa. Tu spotkasz  zapalonego fotografa, rękodzielnika, dogoterapeutę. Potrzebującym mocniejszych wrażeń adrenaliny dostarczają pasjonaci Harlejów, szybkich motocykli i samochodów.

Wszystkim uczestnikom Jarmarku czas umilają zespoły muzyczne, kapele i soliści, m.in.: uczniowie ze Szkoły Muzycznej w Krośnie, Zespół  „Wesołe Nutki” z parafii pw. Piotra Apostoła i św. Jana z Dukli w Krośnie, Schola „Małe Siloe” przy parafii w Krośnie – Polance, Zespół „Nisko Latające Anioły” z Hospicjum w Krośnie, Stowarzyszenie „Kogel Mogel” w Krośnie – Polance, dzieci i młodzież z krośnieńskich szkół i przedszkoli.

Rok 2020 to wyjątkowy rok, wyjątkowy cel – tym razem ze świata wirtualnego chcemy Was zabrać w świat REALNY i już od dziś zapraszamy do krośnieńskich muzeów, do Etnocentum Ziemi Krośnieńskiej,  do Antykwariatu „HETTA”, do BWA i oczywiście na szlaki w Beskidzie Niskim i w Bieszczadach w ramach akcji „#pilnujcie mi tych szlaków”.

Dziękujemy wszystkich osobom, które w jakikolwiek sposób włączyły się w organizację Jarmarku, dziękujemy wszystkim darczyńcom, oraz wszystkim Wam za obecność.

TU TRZEBA BYĆ https://visitkrosno.pl