Ogłoszenia duszpasterskie

XXV Niedziela Zwykła

 20 września 2020 r.

  1. W ubiegłą niedzielę taca remontowo-inwestycyjna wyniosła 5700 zł. Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie kościoła, klasztoru i prace remontowe prowadzone w domu duszpasterskim.
  2. Uczestników i sympatyków Pieszej Pielgrzymki do Kalwarii Pacławskiej zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe, które odbędzie się w Kalwarii Pacławskiej w dniu 26 września br. Zapisy wraz z zaliczką odbywają się w kancelarii parafialnej lub zakrystii w terminie do 23 września 2020 r. Zaliczka w kwocie 40 zł obejmuje: koszt autokaru, ubezpieczenie.
  3. Kurs Alpha dla Młodzieży rozpocznie się już w najbliższy czwartek (24.09) o godz. 18.00 w kawiarence franciszkańskiej. Zapraszamy młodzież od siódmej klasy szkoły podstawowej. Alpha jest okazją do odkrywania wiary w przyjaznej, otwartej i nieformalnej atmosferze. Podczas każdej sesji jest czas na posiłek, krótki wykład i dyskusję. Zapisy w zakrystii oraz przez stronę parafialną: https://forms.gle/bUqN8ETEos8HaYqZ8. Serdecznie zapraszamy. 
  4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty; w środę – św. Pio z Pietrelciny. 
    1. Chór mieszany Echo w Krośnie ogłasza nabór do zespołu na nowy rok pracy 2020/2021. Wszystkich zainteresowanych rozwijaniem talentu, umiejętności muzycznych i udziałem w koncertach zapraszamy na próby, które odbywają się w każdy wtorek w Domu Nauczyciela przy ul. Łukasiewicza 63.
  5. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana nasz parafianin śp. Tadeusz Nycz
    z ul. Podkarpackiej. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu
  6. Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli.