Wyjazd na 30 FSM 2017

Zbliża się powoli czas wakacji. Już  o nich myślimy jak je przeżyć  najowocniej jako ludzie wierzący w Chrystusa.

Mamy dla was  propozycję.

Pojedźmy razem od 23 – 29 lipca br. na Franciszkańskiej Spotkanie Młodych w Kalwarii Pacławskiej k/Przemyśla. Już po raz 30 spotkają się młodzi ludzie spędzając wspólnie czas na modlitwie, pojednaniu z Bogiem, spotkaniu z ciekawymi ludźmi, wieczornych koncertach.

Organizujemy wspólny wyjazd!!!

Choć jak nam się wydaje jest jeszcze trochę czasu to jednak czas biegnie bardzo szybko a chcemy się też do tego jako organizatorzy wyjazdu dobrze przygotować. 

A więc:

Ilość miejsc jest ograniczona. Na początek proponujemy miejsce dla 20 osób.  Jeżeli będzie zainteresowanie jesteśmy wstanie zwiększyć  liczbę miejsc o kolejne 20. Stąd zapisy są do 3 lipca br. 1 lipca o godzinie 18.15 spotkanie organizacyjne w salce klasztornej.

Drugie spotkanie 21 lipca o godzinie 18.15 w tym samym miejscu.

Zapisujemy na wyjazd osoby od trzeciej klasy gimnazjum. Oczywiście małolaty pozwolenie od rodziców lub prawnych opiekunów.

Zapisy pod adresem wojt.j69@gmail.com  z dopiskiem w temacie wyjazd na 30 FSM 2017

Jadąc jako grupa nie zapisujemy się. Wszystko zostanie, co i jak wyjaśnione na spotkaniu organizacyjnym i zapoznawczym w dniu 1 lipca br. więc spotkanie warto potraktować jako obowiązkowe. Jeśli nie możemy sami niech będzie  ktoś z bliskich.

Koszty pobytu na Spotkaniu Młodych wynoszą 90 zł., w nich zawiera się pole namiotowe, śpiewnik, smycz, identyfikator, darmowe wejścia na koncerty oraz koszty organizacyjne całego wydarzenia. 

Wyżywienie we własnym zakresie. Baza żywieniowa jest na miejscu. Pakiet zupy na całe spotkanie 20 zł. Wrzątek jest za darmo.

Oczywiście noclegi na polu namiotowym. A więc konieczny jest sprzęt biwakowy typu namiot z zabezpieczeniem na wypadek deszczu (najlepiej folia).  Rozbijamy się razem blisko siebie tworząc wspólnotę z Krosna. Jest to zawsze mile widziane przez organizatorów. 

Dowóz i powrót ze spotkanie, koszty ponoszą Franciszkanie z Krosna. 

Więcej szczegółów i odpowiedzi na pytania udzieli: o. Jacek Wójtowicz organizator wyjazdu i uczestnik 30 FSM.

Nie bój się być świadkiem nadziei jaką Bóg pokłada w tobie