klasztor | Poligon Duchowości – FMT

Poligon Duchowości – FMT

Jak co roku również i w tym na zakończenie okresu formacyjnego każdy z nas jest zobowiązany do udziału w POLIGONIE DUCHOWOŚCI. Członkowie Formacji Męskiej Tożsamości. Spędzają intensywnie ze sobą 24 godziny.

W tym roku miało to miejsce na jednym z bieszczadzkich pól biwakowych. od 14 do 16 czerwca FMT rejonu Krosno w liczbie kilkunastu mężczyzn do konała zamknięcia kolejnego roku formacji. Dołączyło do nas dwóch mężczyzn, którzy udanie zakończyli rok próbny.

Czas intensywny na wspólnych rozmowach, dzieleniu się swoim doświadczeniem Boga. Jakie zmiany w życiu, co jeszcze jest do zmiany i budowanie strategii na kolejny następny rok. Każdy z nas osobiście potwierdził swój dalszy udział w formacji.

Zapraszamy zainteresowanych mężczyzn mający brak lub niedosyt formacji na zasadach ewangelicznych do FMT. Czas zapisów się już rozpoczął i trwa do końca sierpnia. Pierwszym pełnym zetknięciem się z tym czym jest FMT to zjazd na początku września. Zapisy przez stronę https://formacjamt.pl/ . Odwiedź – przemyśl, zdecyduj. Jesteśmy idealną wspólnotą dla nieidealnych mężczyzn. Więcej i dokładniej na powyższej stronie FMT.

podziel się:
Jacek Wójtowicz OFMConv