parafia | Za nami EDK 2024

Za nami EDK 2024

Zakończyliśmy 8 edycję EDK w rejonie Krosno. Było nas 345 osób na 8 trasach naszego rejonu. Najmłodszy uczestnika miał 14 lat, najstarszy 72 lat. Średnia wieku 39 lat.

Nie wiemy ile osób dotarło do celu. Ile musiało odpuścić. Jednak to nie jest najważniejsze. Ważne jest to co po EDK zmieni się w twoim życiu. Jakie podejmiesz decyzje i jak je urzeczywistnisz w swoim otoczeniu.

 

 

Mamy jednak nadzieję, że jednak nadzieją na osiągniecie celu już za kilka miesięcy. 13 września 2024 roku z racji Podwyższenia Krzyża Świętego idziemy na trasy zmagając się podejmując weryfikację swego ciała i ducha. Jedno i drugie jest ważne. Ciało i duch służą sobie wzajemnie kierując się ku wyżynom nieba.

 

Zatem wbijaj w kalendarz wrześniową datę i podejmuj wyzwania i nie odpuszczaj. Bo jak mówi św. Augustyn: „Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą”.

 

Powroty są niesamowite: TATA WRACA DO DOMU

 

Zapraszamy do współpracy z ludźmi EDK, których widzieliście po Mszy św. razem możemy więcej. Dzięki EDK możemy tworzyć Kościół ludzi zaangażowanych XXI wieku. To wszystko samo się nie zrobi. „Bóg potrzebuje twoich rąk”.

 

 

podziel się:
Jacek Wójtowicz OFMConv
może ci się spodobać: